Поиск
🏡 Тристаен апартамент в бутикова сграда с усещане за престиж и лукс ✨
  • 268,000€

Адрес

  • Город: Варна
  • Соседние районы: Галата
  • Страна: Болгария

Обзор

Идентификатор собственности : 20167743
  • 3-комнатная
  • Тип недвижимости
  • 2
  • Спальни
  • 0
  • Ванна
  • 129
  • Область

Подробности

Обновление Апрель 2, 2026 в 12:10 вечера.
  • Идентификатор собственности 20167743
  • Цена 268,000€
  • Квадратура 129
  • Спальни 2
  • Номера 3
  • Ванна 0
  • Тип недвижимости 3-комнатная
  • Состояние имущества Продает
  • Пол 4
  • Полы 6
  • Тип строительства Кирпич
  • Цена за кв. м. 2083
  • Новое строительство Да
  • Балконы (шт.) 1
  • Туалеты (шт.) 1
  • Ванная комната с туалетом (нет) 1

Описание

Bulgaria Estate предлага на Вашето внимание просторен тристаен апартамент 🏢, разположен в модерна новострояща се сграда с енергиен клас А, в един от най-желаните райони на гр. Варна – кв. Галата. Имотът се намира в бутикова среда с малък брой апартаменти, осигуряваща спокойствие, комфорт и високо качество на живот 🌿
Жилището е с обща площ 128.66 кв.м. (111.85 кв.м. чиста площ) и се отличава с функционално разпределение, светли помещения и прекрасна гледка към Варненския залив 🌊

Распространение:
🛋️ Просторен дневен тракт с кухненска и трапезарна зона и морски изглед
🛏️ Две спални
🚿 Баня с тоалет
🚻 Отделна тоалетна
📦 Килер
🧺 Перално помещение
🌅 Терраса
Сградата се отличава с висок стандарт на изпълнение и внимание към детайла, съчетавайки модерна архитектура и премиум материали:
🏛️ Вентилируема фасада с италиански гранитогрес LAMINAM
🧱 Керамични блокове Wienerberger 38 Izo Profi с вградена изолация
🪟 Дограма REHAU ARTEVO с троен стъклопакет
🔇 Високо ниво на шумо- и топлоизолация
🏠 Smart Home система
🚗 Контролиран достъп и видеонаблюдение с разпознаване на автомобили
⚡ Възможност за зарядни станции за електромобили
💧 Система за омекотяване на водата
🌞 Слънчеви колектори
🛗 Високоскоростен асансьор
🌿 Озеленен двор и луксозни общи части
Този имот е отличен избор както за собствен дом, така и като сигурна дългосрочна инвестиция 📈, съчетавайки удобство, модерни технологии и морска панорама в престижна локация 🌟

E-mail: office@bulgaria-estate.com

Ипотечен калкулатор

Роберт Христов

Отправить запрос