Search
🏡 Тристаен апартамент в бутикова сграда с усещане за престиж и лукс ✨
  • 268,000€

Address

  • City: Varna
  • Neighborhood: Galata
  • Country: Bulgaria

Overview

Property ID : 20167743
  • 3-room
  • Property type
  • 2
  • Bedrooms
  • 0
  • Bath
  • 129
  • Area

Details

Updated on April 2, 2026 at 12:10 pm
  • Property ID 20167743
  • Price 268,000€
  • Quadrature 129
  • Bedrooms 2
  • Rooms 3
  • Bath 0
  • Property type 3-room
  • Status of property Sells
  • Floor 4
  • Floors 6
  • Type of construction Brick
  • Price per sqm. 2083
  • New construction Yes
  • Balconies (pcs.) 1
  • Toilets (pcs.) 1
  • Bathroom with toilet (no.) 1

Description

Bulgaria Estate предлага на Вашето внимание просторен тристаен апартамент 🏢, разположен в модерна новострояща се сграда с енергиен клас А, в един от най-желаните райони на гр. Варна – кв. Галата. Имотът се намира в бутикова среда с малък брой апартаменти, осигуряваща спокойствие, комфорт и високо качество на живот 🌿
Жилището е с обща площ 128.66 кв.м. (111.85 кв.м. чиста площ) и се отличава с функционално разпределение, светли помещения и прекрасна гледка към Варненския залив 🌊

Distribution:
🛋️ Просторен дневен тракт с кухненска и трапезарна зона и морски изглед
🛏️ Две спални
🚿 Баня с тоалет
🚻 Отделна тоалетна
📦 Килер
🧺 Перално помещение
🌅 Terrace
Сградата се отличава с висок стандарт на изпълнение и внимание към детайла, съчетавайки модерна архитектура и премиум материали:
🏛️ Вентилируема фасада с италиански гранитогрес LAMINAM
🧱 Керамични блокове Wienerberger 38 Izo Profi с вградена изолация
🪟 Дограма REHAU ARTEVO с троен стъклопакет
🔇 Високо ниво на шумо- и топлоизолация
🏠 Smart Home система
🚗 Контролиран достъп и видеонаблюдение с разпознаване на автомобили
⚡ Възможност за зарядни станции за електромобили
💧 Система за омекотяване на водата
🌞 Слънчеви колектори
🛗 Високоскоростен асансьор
🌿 Озеленен двор и луксозни общи части
Този имот е отличен избор както за собствен дом, така и като сигурна дългосрочна инвестиция 📈, съчетавайки удобство, модерни технологии и морска панорама в престижна локация 🌟