Search
Ексклузивна оферта от Bulgaria Estate – 3-стаен апартамент с веранда и нескриваема морска панорама, кв. Галата
  • 298,700€

Address

  • City: Varna
  • Neighborhood: Galata
  • Country: Bulgaria

Overview

Property ID : 20167782
  • 3-room
  • Property type
  • 2
  • Bedrooms
  • 0
  • Bath
  • 239
  • Area
  • 2026
  • Year of construction

Details

Updated on May 18, 2026 at 10:42 pm
  • Property ID 20167782
  • Price 298,700€
  • Quadrature 239
  • Bedrooms 2
  • Rooms 3
  • Bath 0
  • Year of construction 2026
  • Property type 3-room
  • Status of property Sells
  • Floor 1
  • Floors 5
  • Furniture Semi furnished
  • Type of construction Brick
  • Price per sqm. 1249
  • New construction Yes
  • Balconies (pcs.) 1
  • Bathroom with toilet (no.) 1

Description

Bulgaria Estate представя ексклузивен имот в един от най-престижните и предпочитани райони на гр. Варна – кв. Галата. Апартаментът е разположен на главен път с лесен достъп и предлага впечатляваща, напълно нескриваема панорамна гледка към Варненския залив и морския хоризонт.

Жилището е 3-стаен апартамент с обща площ 239.14 кв.м., включваща 122.21 кв.м. чиста жилищна площ и изключителна веранда от 116.93 кв.м., която предоставя отлична възможност за обособяване на просторна зона за отдих, градина или панорамен кът с гледка към морето.

Distribution:
Просторна дневна с морски изглед
2 спални
Entrance hall
2 бани с тоалетни
Laundry room
Keeler
Голяма панорамна веранда
Имотът се отличава с функционално разпределение, светли и просторни помещения и отлични възможности за индивидуален интериорен дизайн. Големите прозорци подчертават морската панорама и създават усещане за простор и комфорт.

Advantages:
Енергийна ефективност клас А
Бутикова сграда с малък брой апартаменти
Керамични блокове с вградена топлоизолация
Висококачествена дограма с троен стъклопакет
Премиум вентилируема фасада
Отлична шумо- и топлоизолация
Smart Home система
Контролиран достъп и видеонаблюдение
Възможност за зарядна станция за електромобили
Луксозни общи части и озеленена среда
Възможност за закупуване на закрито паркомясто на разумна цена

Това е рядка възможност да се сдобиете с имот от висок клас с изключително голяма външна площ и уникална морска гледка – подходящ както за луксозно живеене, така и за дългосрочна инвестиция.